NOVICE

DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
27 septembra, 2022

V petek 23. septembra, na dan slovenskega športa, smo se učenci, starši in zaposleni v OŠ Lipnica v okviru projekta Slovenija planinari podali na Vodiško planino. Naše izhodišče je bila Slovenska peč v Kropi. Po dobri uri hoje smo prispeli do Partizanskega doma na Vodicah, kjer nas je prijazna oskrbnica pogostila s palačinkami. Otroci so prijetno sončno popoldne izkoristili za igro na prostem in na otroških igralih ob domu. Odrasli smo čas namenili počitku in prijetnemu druženju. Vsi polni lepih vtisov smo se še pred nočjo vrnili v dolino.

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Obvestilo o dopoldanski pogovorni uri
24 septembra 2022

Naslednji prispevek

Obvestilo o dopoldanski pogovorni uri
29 septembra 2022
cross Skip to content