NOVICE

PRIREDITEV ZA STARŠE UČENCEV 1.TRIADE

Objava od
Urška Šimnic Novak
Kategorije
Datum
19 junija, 2022

Učenci 1. triade so v začetku junija, skupaj s svojimi učiteljicami, v mali telovadnici pripravili kulturno prireditev za starše. Učenci so se pred polno "dvorano" predstavili s plesom, petjem, deklamacijami in dramatizacijo o rdečem paketu, ki med ljudi prinaša srečo in zadovoljstvo. Učenci so komaj čakali, da točke, ki so jih pripravili predstavijo svojim staršem in odlično jim je uspelo. Nastopili so suvereno, pogumno, navdušeno. Želimo si še več takih skupnih trenutkov.

Nekaj utrinkov s prireditve:

Urška Šimnic Novak
Urška Šimnic Novak

Prejšnji prispevek

Vračanje učbenikov in knjig
17 junija 2022

Naslednji prispevek

Utrinki Vurnikovih dni v Radovljici
19 junija 2022
cross Skip to content