NOVICE

PRIREDITEV ZA STARŠE V KULTURNEM DOMU PODNART

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
23 maja, 2022

V tednu ljubiteljske kulture, 20. maja, so učenci Podružnične šole Ovsiše pod mentorstvom učiteljic v Kulturnem domu v Podnartu pripravili prireditev za starše. Učenci so si nadeli grajske kostume, si uredili grajske pričeske ter z besedo, igro in plesom gledalcem pričarali pravo grajsko vzdušje. Pred polno dvorano so pred starši nastopili prav vsi učenci podružnične šole, skupaj s svojim razredom, nekateri pa še s pevskim zborom, folklorno skupino Voše ter z dramskim krožkom. Učenci so z radostjo in navdušenjem pripravljali svoje točke ter se na odru tudi odlično odrezali. Kulturna nas bogati in povezuje, zato si želimo, da bo tudi v bodoče še veliko podobnih priložnosti.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Naslednji prispevek

Kulturni dan za učence 6. razreda
01 junija 2022
cross Skip to content