NOVICE

PRIREDITEV ZA STARŠE V KULTURNEM DOMU PODNART

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
May 23, 2022

V tednu ljubiteljske kulture, 20. maja, so učenci Podružnične šole Ovsiše pod mentorstvom učiteljic v Kulturnem domu v Podnartu pripravili prireditev za starše. Učenci so si nadeli grajske kostume, si uredili grajske pričeske ter z besedo, igro in plesom gledalcem pričarali pravo grajsko vzdušje. Pred polno dvorano so pred starši nastopili prav vsi učenci podružnične šole, skupaj s svojim razredom, nekateri pa še s pevskim zborom, folklorno skupino Voše ter z dramskim krožkom. Učenci so z radostjo in navdušenjem pripravljali svoje točke ter se na odru tudi odlično odrezali. Kulturna nas bogati in povezuje, zato si želimo, da bo tudi v bodoče še veliko podobnih priložnosti.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Naslednji prispevek

Kulturni dan za učence 6. razreda
01 June 2022
PREBERITE SI ŠE
Dopoldanske pogovorne ure
February 16, 2022
PLANINSKI KROŽEK
September 11, 2022
cross