NOVICE

Program Varno s soncem

Objava od
Veronika Šmid
Kategorije
Datum
17 maja, 2022

V letošnjem letu smo se tudi na naši šoli vključili v program Varno s soncem. Namen projekta je otroke in posredno tudi starše opozoriti na posledice škodljivega delovanja sončnih žarkov in pomena pravilne zaščite pred sončnimi žarki ter spodbuditi k rednemu izvajanju pravilne zaščite pred sončnimi žarki. Želimo spremeniti odnos do namernega izpostavljanja sončnim žarkom celotne populacije v državi in doprinesti k znižanju pojavnosti kožnega raka v Sloveniji.

Program pripravlja NIJZ

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/uv_sevanje_-kako_poskrbim_za_svoje_zdravje_1.pdf

Veronika Šmid
Veronika Šmid

Prejšnji prispevek

Obvestilo o dopoldanski pogovorni uri
16 maja 2022
PREBERITE SI ŠE
Čutna pot
19 oktobra, 2022
Praznik KD Podnart
24 oktobra, 2022
cross Skip to content