Tehniški dan v Hiši eksperimentov

Katja Gantar
10 aprila, 2022

V sredo, 13. 4. 2022, bo za 8.a, 9.a in 9.b razred potekal tehniški dan v Hiši eksperimentov. Zbor je na železniški postaji v Podnartu ob 7.45, prihod nazaj iz Ljubljane pa ob 14.19. Na železniško postajo v Podnart pridejo po učence starši.

Učenci dobijo šolsko malico. Kosila ta dan za osmi in oba deveta razreda v šoli ne bo. S seboj imajo učenci lahko nekaj denarja za sladoled ali prigrizek. Učenci morajo prinesti masko, pisalo, podlogo za pisanje (trša mapa) in po dogovoru tudi kratke predstavitve znamenitosti Ljubljane. Dobili bodo tudi delovne liste za skupinsko delo v Hiši eksperimentov.

Vstopnica za ogled in dogodivščino v Hiši eksperimentov ter stroški prevoza bodo obračunani na položnici.

Katja Gantar

Regijsko tekmovanje iz kemije