NOVICE

Tehniški dan v Hiši eksperimentov

Objava od
Katja Gantar
Kategorije
Datum
10 aprila, 2022

V sredo, 13. 4. 2022, bo za 8.a, 9.a in 9.b razred potekal tehniški dan v Hiši eksperimentov. Zbor je na železniški postaji v Podnartu ob 7.45, prihod nazaj iz Ljubljane pa ob 14.19. Na železniško postajo v Podnart pridejo po učence starši.

Učenci dobijo šolsko malico. Kosila ta dan za osmi in oba deveta razreda v šoli ne bo. S seboj imajo učenci lahko nekaj denarja za sladoled ali prigrizek. Učenci morajo prinesti masko, pisalo, podlogo za pisanje (trša mapa) in po dogovoru tudi kratke predstavitve znamenitosti Ljubljane. Dobili bodo tudi delovne liste za skupinsko delo v Hiši eksperimentov.

Vstopnica za ogled in dogodivščino v Hiši eksperimentov ter stroški prevoza bodo obračunani na položnici.

Katja Gantar
Katja Gantar

Prejšnji prispevek

Regijsko tekmovanje iz kemije
10 aprila 2022

Naslednji prispevek

Papirna akcija
12 aprila 2022
cross Skip to content