NOVICE

Papirna akcija na PŠ Ovsiše

Objava od
Katja Nastran
Kategorije
Datum
24 marca, 2022

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo v naslednjem tednu, od 28. 3. do 1. 4. 2022 na PŠ Ovsiše potekala spomladanska papirna akcija. Zabojnik za papir bo cel teden postavljen ob šoli pri eko-otoku. Prosimo, da otrok, ki bo oddal odpadni papir, o tem obvesti svojo razredničarko, da bomo zabeležile. Zabojnik bodo odpeljali v petek, 1. 4. v dopoldanskem času.

Vnaprejšnja hvala za vaš prispevek, vsak kilogram zbranega papirja prispeva k čistejšemu okolju.

Lep pozdrav,
učiteljice PŠ Ovsiše

Katja Nastran
Katja Nastran

Prejšnji prispevek

Regijsko tekmovanje iz znanja kemije
24 marca 2022

Naslednji prispevek

Naravoslovni dan: Orientacija in zemljevidi
24 marca 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content