NOVICE

OTROŠKI DAN V PLANICI

Objava od
Katarina Perič
Kategorije
Datum
24 marca, 2022

Planica, 24. 3. 2022

Letos je bilo spet mogoče obiskati Planico in uradni trening tekme svetovnega pokala v smučarskih poletih na planiški velikanki. Zavarovalnica Triglav je tradicionalno omogočila ogled uradnega treninga tudi nekaj učencem naše šole. Izkazali so se za dobro pripravljene navijače in so srčno in kulturno navijali za naše orle ter sodelovali v animacijskih igrah za publiko.

Žal jo je organizatorjem prireditve zagodlo pretplo vreme in so morali kvalifikacije prestaviti na popoldanski termin, tako da smo lahko spremljali le prvi in del drugega uradnega treninga do prekinitve, nato pa še koncert skupine Joker Out.

Vzdušje v Planici je bilo izjemno in današnje doživetje nam bo zagotovo še nekaj časa ostalo v lepem spominu.

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine

Naslednji prispevek

Jedilnik od 28.3. do 1.4.2022
25 marca 2022
PREBERITE SI ŠE
PLANINSKI KROŽEK
11 septembra, 2022
Kuža Pazi na obisku ...
7 septembra, 2023
cross Skip to content