NOVICE

PUSTNI TOREK S PIHALNIM ORKESTROM LESCE

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
3 marca, 2022

Na pustni torek so nas obiskali godbeniki in godbenice Pihalnega orkestra Lesce, tokrat v kostumih kavbojcev in indijancev. Poleg pestrega glasbenega programa so učencem na Ovsišah in v Lipnici predstavili glasbila ter skupaj z njimi zarajali. Vzdušje je bilo prav zares pustno, saj si je pustne kostume nadela večina učencev. Letošnje maškare so bile prava paša za oči. Poleg tega jih je s svojimi vragolijami zabavala Pika Nogavička, članica orkestra. Tako poskočnega in norčavega pustnega vzdušja na naši šoli še ni bilo. Zato se ni bati, da ne bi bil lan visok in repa debela.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Jedilnik od 7.3. do 11.3.2022
03 marca 2022
cross Skip to content