NOVICE

KARIERNA ORIENTACIJA - Karierni sejem srednjih šol 2021

Objava od
David Kebler
Kategorije
Datum
22 novembra, 2021

Spoštovani starši in učenci 8. in 9. razredov.

Karierni sejem srednjih šol je vsakoletna prireditev, ki jo organiziramo skupaj v sodelovanju z Osnovno šolo A. T. Linharta Radovljica, Osnovno šolo F. S. Finžgarja Lesce, srednjimi šolami Gorenjske ter tudi nekaterimi srednjimi šolami širše Slovenije.

Na Kariernem sejmu se bo v 30-minutnih predstavitvah predstavilo 18 srednjih šol, z vsemi sovjimi izobraževalnimi programi in smermi oziroma poklici, za katere izobražujejo. Zaradi zdravstvene situacije v državi, bo žal tudi letošnja prireditev potekala v virtualni obliki preko videokonferenčne aplikacije ZOOM.

Da se boste lažje odločili za nadaljnjo izobraževalno ali poklicno pot, vas vljudno vabimo, da se udeležite te prireditve, ki bo potekala v sredo, 24. 11. 2021, od 14.00 do 17.15.

V priponki je urnik s posameznimi predstavitvami, pod urnikom pa so navedene tudi povezave do ZOOM predstavitev.

Z lepimi pozdravi

Šolska svetovalna služba

David Kebler
David Kebler
cross Skip to content