NOVICE

Teden jeseni v podaljšanem bivanju

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
4 oktobra, 2021

Prišla je jesen, narava se spreminja in tudi letos nas je bogato obdarila s svojimi plodovi. Z učenci, ki so vključeni v podaljšano bivanje, smo to dobro izkoristili. V začetku tedna smo prebrali pravljico Prodajamo za gumbe in naše šolsko igrišče se je za dva dni spremenilo v tržnico. Najprej smo zgubali denarnice in razdelili gumbe, nato smo določili branjevke, ki jih ni manjkalo, pripravili sadje in prodaja se je začela. Ostale dni smo namenili ilustraciji pravljice, tiskanju jesenskih dreves in sadja. V petek smo v gozdičku za šolo iskali skriti zaklad. Po pravilno rešenih nalogah in najdbi zaklada so se učenci posladkali z majhnim sladkim priboljškom ter se razveselili barvnih kred in pisanih balonov, ki so jim polepšali preostanek časa v podaljšanem bivanju.
FOTOGRAFIJE

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Jedilnik od 4.10. do 8.10.2021
30 septembra 2021

Naslednji prispevek

Mala Groharjeva kolonija
05 oktobra 2021
cross Skip to content