Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – SLOVENŠČINA, 7. razred (3. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – SLOVENŠČINA, 7. razred (3. teden)

Draga sedmošolka/dragi sedmošolec,

pred nami je tretji teden na daljavo (30. 3.-3. 4. 2020). Upam, da si zdrava/zdrav in ti gre delo dobro (in sproti) od rok. V tem tednu:

• Popravi svoje besedilo Opis države, če je potrebno. Svoj komentar ti bom poslala po e-pošti v tem tednu.
  • Začni pripravljati govorno predstavitev (opis države). Pripravi si predstavitev v powerpointu ali sorodni aplikaciji. Osnutek mi lahko pošlješ na vpogled. Govorne nastope bomo izvedli, ko bomo spet v šoli. Ne pozabi, da gre za medpredmetno povezovanje z geografijo.
  • Leopold Suhodolčan: Narobe stvari v mestu Petpedi.
    Podrobnejša navodila
  • Vzemi v roke dobro knjigo in izkoristi čas za branje (bralna značka, mesečno domače branje …).

Comments are closed.

POIŠČI …