Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – NEMŠČINA 1, 2, 3 (6. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – NEMŠČINA 1, 2, 3 (6. teden)

NEMŠČINA 1

UČBENIK PLANET 1:

• Schule und Lernen: str. 38 (naloga 9a, in 9b: Die Neue kommt)
    Preberi besedilo, nato pa:

• 9. a (Vsakemu odstavku pripiši enega od danih naslovov.)
    • 9. b (Vprašanja prepiši v zvezek in odgovori nanje. Svoje rešitve mi pošlji po e-pošti).

DELOVNI ZVEZEK PLANET 1:

• Der erste Schultag: str. 39 (nalogi: 1, 2)

VAJE NA SPLETU:

• Planet – spletne vaje: rešuj 1.-5. lekcijo.
  • Rešuj naloge v i-učbeniku (Poišči: Kazalo, Moja šola, Meine Klasse ist echt Klasse – str. 181-190). Lahko rešuješ še druge naloge.

QUIZLET

• Vadi besedišče v učilnici Quizlet. Tvojo dejavnost lahko spremljam.

ZA KONEC PRED (MED) POČITNICAMI:

• Nadoknadi naloge prejšnjih tednov.
  • Oglej si kakšno od oddaj nemške TV. Povezave najdeš v rubriki OKNO V SVET na tej strani. Priporočam: Die Checker ali Check 1 ali kakšen del serije Tierärztin Dr. Mertens.

NEMŠČINA 2 in 3

• FREIZEIT FÜR JUNGE LEUTE (Prosti čas)
    • Planet 2, učbenik, str. 48 (naloga 7 – Uporabi podatke in napiši besedila, v katerih boš predstavil osebe na slikah. Besedila mi pošlji po e-pošti).
  • QUIZLET – vadi besedišče v učilnici Quizlet. Dodala bom novo besedišče (IN DER STADT UNTERWEGS – V mestu).
  • ZA KONEC PRED (MED) POČITNICAMI:

Comments are closed.

POIŠČI …