Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – Slovenščina, 7. razred (6. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – Slovenščina, 7. razred (6. teden)

Pozdravljeni sedmošolci!

Pred nami je 6. teden dela na daljavo, potem pa si boste lahko za teden dni oddahnili od šolskega dela. Pred vrati so prvomajske počitnice, privoščili pa si jih boste tisti, ki boste opravili zadolžitve za ta teden:

Slovenščina 7/DZ/2. del/str. 41-48/Opis življenja ljudi
Preberi besedilo Tuaregi, svobodni v puščavi in reši naloge (bralno razumevanje: naloge 1-16, besedilna vrsta: naloge 17-21). V šolski zvezek (jezik) napiši naslov Opis življenja ljudi in izdelaj miselni vzorec o besedilni vrsti. Pomagaj si z okvirčkom Zapomnim si (str. 48).

Ponovi vse, kar smo se naučili o glagolu (oseba, število, čas, naklon).

Svoj čas izkoristite tudi za branje dobre knjige in nadaljujte z bralno značko/mesečnim branjem. Zapise o prebranem mi pošljite na e-naslov.

Nadoknadite naloge prejšnjih tednov.

Želim vam uspešen predpočitniški teden in lepe počitnice.

učiteljica Katarina

Comments are closed.