Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – NEMŠČINA 1, 2, 3 (5. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – NEMŠČINA 1, 2, 3 (5. teden)

NEMŠČINA 1

• DELOVNI ZVEZEK PLANET 1:
    • Schule und Lernen: str. 38 (nalogi: 12, 14)
  • QUIZLET
    • Vadi besedišče v učilnici Quizlet. Vpiši se in mi spoorči svoje uporabniško ime (četega še nisi storil).
  • Meine Schulsachen – Mein Video: Na mizo zloži vsaj 6 šolskih potrebščin in jih poimenuj (Npr. Das ist mein Kleber. Das ist meine Schere). Posnemi kratek video in mi ga pošlji do petka, 17. 4. 2020. Pazi na ustrezno rabo svojilnega zaimka mein/meine.
  • Nadoknadi naloge iz prejšnjih tednov.

• NEMŠČINA 2 in 3
  • QUIZLET
    • Vadi besedišče v učilnici Quizlet.
    • Vpiši se v učilnico Quizlet, če tega še nisi storil in mi sporoči svoje ime (navodila poišči v prejšnjih tednih). Ne pozabi, da lahko spremljam tvojo aktivnost.
  • FREIZEIT FÜR JUNGE LEUTE (Prosti čas)
    • Planet 2, učbenik, str. 46 (seznam besed – Wiederholung)
    • Planet 2, učbenik, str. 47 (Interessante Hobbys – 4a, 4b – Tvori vprašanja in jih zapiši v zvezek).
  • WAS HAST DU GESTERN GEMACHT?
    • Ponovi Perfekt (sestavljeni preteklik).
    • Kaj si počel včeraj? Svoj zapis iz prejšnjega tedna zapiši v Perfektu (pretekliku) in mi ga pošlji na e-naslov do petka, 17. 4. 2020. Pomagaj si z besediščem setov v učilnici Quizlet: Mein Tagesablauf in Freizeit für junge Leute.
  • Nadoknadi naloge iz prejšnjih tednov.

Comments are closed.

POIŠČI …