Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – Slovenščina, 7. razred (5. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – Slovenščina, 7. razred (5. teden)

Dragi sedmošolci,

pred nami je 5. teden dela na daljavo. Tisti, ki še niste oddali nalog prejšnjih tednov, pohitite. Ta teden je pri slovenščini potrebno opraviti:

• Uradno vabilo

• DELOVNI ZVEZEK, 2. del/str. 28-31
      Najprej si oglej snov in reši naloge. Nato v šolski zvezek (jezik) napiši naslov Vabilo in prepiši “Zapomnim si” na str. 29-30 ter 31.
    • DELOVNI ZVEZEK, 2. del/str. 32 (Minutka z g. Pravopisnikom)
  • Nadaljuj s pripravo govornega nastopa (opis države).
  • Utrjuj in ponavljaj snov. Namig: ucimse.com
  • Ne pozabi časa nameniti tudi branju knjige (priporočam vsaj pol ure na dan). Ta mesec bereš knjigo po lastni izbiri. Morda ti uspe prebrati knjigo za bralno značko. Zapis mi pošlji po e-pošti (lahko samo fotografijo zapisa v bralni zvezek).

učiteljica Katarina

Comments are closed.