Warning: Use of undefined constant TXT - assumed 'TXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/os-lipnica.si/httpdocs/katarina/wp-content/themes/stretch_of_houses_hoe005/functions.php on line 1314
Delo na daljavo – Slovenščina, 9. razred (5. teden)

PostHeaderIcon Delo na daljavo – Slovenščina, 9. razred (5. teden)

Pozdravljeni devetošolci!

V projektni nalogi je potrebno napisati tudi življenjepis avtorja romana, ki ste ga brali. Upoštevati je potrebno značilnosti te besedilne vrste, zato najprej preglejte in rešite naloge v delovnem zvezku:

Slovenščina 9/DZ/1. del/str. 86-91
V šolski zvezek (jezik) izdelajte miselni vzorec “življenjepis”. Pri tem si pomagajte z zapisom v rumenem okvirčku na str. 91.

Ta teden je tudi čas za dokončanje projektne naloge. Končno različico mi morate oddati najkasneje do ponedeljka, 20. aprila 2020.

Vsak dan poslušaj eno od oddaj Književnost v pižami. Tako boš ponovil nekaj snovi za književnost.

Svoj čas izkoristite tudi za branje dobre knjige in nadaljujte z bralno značko/mesečnim branjem.

Ta teden se bomo spet povezali v živo preko aplikacije zoom. Dobimo se v četrtek, 16. 4. 2020 ob 11. uri. Navodila do tja sem vam že posredovala (3. teden).

Se vidimo!

učiteljica Katarina