Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Planinski pohod v dolino Drage

Zadnji planinski izlet v tem šolskem letu je zaradi visokih temperatur potekal nekoliko drugače. Pot smo začeli v gradu Kamen v Begunjah, kjer so potekale priprave na prireditev O kresi se dan obesi, prikaz življenja na gradu v srednjem veku. Prijazni organizatorji Turistično društvo Begunje so mladim planincem, pred uradnim začetkom prireditve, pokazali vojaško opremo srednjeveškega viteza. Po ogledu ostankov gradu smo pot nadaljevali po dolini Drage, ki ponuja zavetje pred vročino, do gostišča Draga. Ob poti smo si ogledali tudi lokostrelski park Draga, kjer začetnike in izkušene lokostrelce čakajo makete gozdnih živali. Starejša skupina planincev se je podala še na pot proti Prevali in se preizkusila v vzpenjanju s pomočjo varoval.
Ogled FOTOGRAFIJ.

Zaklenjeno za komentiranje.