Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

OBVESTILO O ORGANIZACIJI POUKA OD 1. – 9. 4. 2021

Spoštovani starši,

vlada RS je dne, 28. 3. 2021, zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 in je bil v Uradnem listu RS objavljen dne, 29. 3. 2021. V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojnoizobraževalno delo v vrtcih ter v osnovnih in glasbenih šolah.

Od četrtka, 1. 4. 2021, do predvidoma petka, 9. 4. 2021, bo pouk potekal na daljavo. Kot v prejšnjem obdobju zaprtja šol bodo učenci dobili navodila za šolsko delo na spletnih učilnicah Xooltime (e-Asistent), kjer bodo objavljene tudi povezave na videokonference preko programa Zoom. Prosimo, da učenci redno opravljajo šolsko delo na daljavo in se udeležujejo videokonferenc.

ORGANIZACIJA NUJNEGA VARSTVA ZA UČENCE OD 1. – 3. RAZREDA

Šola za učence od 1. do 3. razreda organizira nujno varstvo. Nujno varstvo se organizira za otroke in učence, katerih sta oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah.

Če potrebujete nujno varstvo za vašega otroka, prosim, da oba starša oziroma starš samohranilec izpolnjeno priloženo izjavo posredujete v šolo ali na e-naslov: os-lipnica@guest.arnes.si  najkasneje do srede, 31. 3. 2021, do 10:00.

ORGANIZACIJA TOPLEGA OBROKA

Za učence, ki se izobražujejo na daljavo, šola organizira in zagotavlja brezplačni topli obrok. Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije). Prijave sporočite na e-naslov os-lipnica@guest.arnes.si najkasneje do srede, 31. 3. 2021, do 10:00.

O nadaljnjih informacijah v zvezi s prevzemom obroka vas bomo obvestili naknadno.

Želimo vam, da ostanete zdravi in da se 12. 4. ponovno vidimo v šoli!

Lep pozdrav,

Zdenka Varl, ravnateljica

Zaklenjeno za komentiranje.