Archive for 27. 05. 2021

Gibajmo za zdravje

Obvestilo za učence in starše od 1. do 9. razreda Športna zveza Radovljica, Bled, Bohinj, Gorje bo letos dvakrat mesečno (predvidoma sobote) organizirala splošno telesno vadbo in pohode, namenjene mladim od 7. do 15. leta starosti. Več informacij lahko najdete na spletni strani http://www.sportna-zveza-radovljica.si/sl/GIBAJMO_ZA_ZDRAVJE/ Vadba bo ob prisotnosti trenerjev potekala na atletskem stadionu ob OŠ […]

Jedilnik od 31.5. do 4.6.2021

Obisk Boštjana Gorenca Pižame ob zaključku branja za bralno značko

V ponedeljek, 31. 5. 2021, drugo šolsko uro, torej ob 9.10, nas bo obiskal pisatelj, prevajalec in stand-up komik Boštjan Gorenc Pižama. Obisk ustvarjalca, ki bo na atletskem stadionu, je nagrada za vse učence lipniške in ovsiške šole, ki so v preteklem in/ali tem šolskem letu opravili bralno značko.