Archive for 16. 04. 2021

Šestošolci sodelovali pri kuhanju šolskega kosila

Danes, 16.4.2021, so v okviru projekta KUHNAPATO štirje učenci šestega razreda (Filip Šolar, Aljaž Rožič, Meta Peternel in Aneja Žaberl) pomagali soustvariti in skupaj s kuharicami v šolski kuhinji pripraviti šolsko kosilo. Učenci so z navdušenjem sodelovali, bili pri pripravi zelo spretni in prepričana sem, da bo kmalu zadišalo tudi doma.

Obvezni izbirni predmeti v šolskem letu 2021/22

Spoštovani učenci in starši! V priponki so predstavljeni obvezni izbirni predmeti, ki jih predstavljajo učitelji za učence 6., 7. in 8. razreda. Prijavnico vrnejo učenci pomočniku ravnateljice Denis Kaltenekarju.

Tehniški dan 6. razred

Jedilnik od 19.4. do 23.4.2021