NOVICE

TOM POTUJE,OTROKE OBISKUJE

Objava od
Tanja Miklavčič-Lukančič
Kategorije
Datum
5 novembra, 2023

TOM TELEFON POTUJE,OTROKE OBISKUJE je akcija Zveze prijateljev mladine,v katero se je v tem šolskem letu vključila tudi naša šola. Nahrbtnik bo na naši šoli od 8. 1. do  19.1.2024. Z učenci bomo izvajali delavnice in s tem predstavili TOM telefon.

 Prihod nahrbtnika in video nagovor predsednika TOM telefona si lahko pogledate na tej povezavi:

                                                                         (https://www.youtube.com/watch?v=bBTgVV6Vk-4).

 17. 5. 2023, na mednarodni dan otroških telefonov, TOM telefon® nadaljuje vseslovensko akcijo »Tom potuje, otroke obiskuje«, v   kateri je lansko leto sodelovalo 193 osnovnih šol. V akciji bo letos sodelovala tudi naša šola. TOM nahrbtnik bo na naši šoli gostoval  14 dni in vas opominjal, da lahko anonimno in  brezplačno kontaktirate TOM telefon vsakič, ko imate vprašanje ali potrebujete pogovor. Prav tako bi vam z akcijo radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.


 Predstavitev akcije si lahko ogledate  tukaj .

Koordinatorica akcije:

Tanja Miklavčič-Lukančič

in šolski parlament

 

 

Tanja Miklavčič-Lukančič
Tanja Miklavčič-Lukančič
cross Skip to content