Dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI NA MATIČNI ŠOLI 2017/2018

  • AKVARIJ (za 6. – 9. razred, Katja Gantar)
  • ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA (za 4. do 9. razred Andrej Kavčič, za 7. do 9. razred Andreja Lakner)
  • DRAMSKI KROŽEK (za 4. do 6. razred, Danijela Rakovec)
  • FINŽAGRJEVA BRALNA ZNAČKA (za 1. do 5. razred razredničarke, za 6. do 9. razred Breda Gašperin in Katarina Perič)
  • GEOGRAFSKI KROŽEK (za 6. do 9. razred, Boštjan Kališnik)
  • GLASBENE URICE (za 1. do 3. razred, Polona Frelih)
  • KLJUNASTA FLAVTA (za 3. do 9. razred, Polona Frelih)
  • KOVAŠKI KROŽEK (za 3. do 9. razred, Katarina Perič in Kovaški muzej Kropa)
  • LOGIKA ZA NAJMLAJŠE (za 3. do 5. razred, Tanja Miklavčič Lukančič)
  • LOGIKA (za 6. do 9. razred, Andreja Muhvič)
  • MATEMATIČNE ZANKE IN UGANKE (za 1. do 3. razred, Urška Šimnic Novak)
  • MLADINSKI PEVSKI ZBOR (za 6. do 9. razred, Matjaž Kokalj)
  • NEMŠKA BRALNA ZNAČKA (za 4. do 9. razred, Katarina Perič)
  • OTROŠKI PEVSKI ZBOR (za 1. do 5. razred, Matjaž Kokalj)
  • OSNOVE GRAFIČNEGA OBLIKOVANJA (za 5. do 9. razred, Andrej Kavčič)
  • PLANINSKI KROŽEK (za 1. do 9. razred, Mojca Brezovec)
  • PRAVLJIČNI KROŽEK (za 1. do 2. razred, Urška Šimnic Novak)
  • PRIPRAVA NA ŠPORTNA TEKMOVANJA (za 6. do 9. razred, Bojan Tisak)
  • PROSTOVOLJNO DELO (za 7. do 9. razred, Katja Nastran)
  • RAZGIBANKE (za 4. do 5. razred, Klavdija Ahačič in Katarina Perič)
  • ŠOLSKI PARLAMENT (za 5. do 9. razred, Katja Gantar)
  • USTVARJALNE URICE (za 2. do 3. razred, Mojca Brezovec)

INTERESNE DEJAVNOSTI NA PODRUŽNICI 2016/2017

  • ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA (za 4. do 5. razred, Andreja Lakner)
  • DRAMSKI KROŽEK (za 3. do 4. razred, Marjeta Koselj)
  • FINŽGARJEVA BRALNA ZNAČKA (za 1.  5. razred, razredničarke)
  • FOLKLORNA SKUPINA VOŠE (za 1. do 9. razred, Vilma Kravanja Gosnik)
  • OTROŠKI PEVSKI ZBOR (za 1. do 5. razred, Matjaž Kokalj)
  • PLANINSKI KROŽEK (za 1. do 5. razred, Mojca Brezovec)
  • ROČNA DELA (za 3. do 5. razred, Marjeta Koselj)
  • USTVARJALNE URICE (za 1. do 3. razred, Mojca Brezovec)

DEJAVNOSTI ZA NADARJENE UČENCE 2017/2018

  • ANGLEŠČINA ZA RADOVEDNE (Andreja Lakner)
  • FOTOGRAFIJA IN NOVINARSTVO (za 6. do 9. razred, Uroš Švab)
  • NARAVOSLOVJE ZA RADOVEDNE (za 5. do 6. razred Lipnica, Katja Gantar)
  • NARAVOSLOVJE ZA RADOVEDNE (za 4. do 5. razred Ovsiše, Vilma Kravanja Gosnik)
  • NARAVOSLOVJE ZA RADOVEDNE (za 7. do 9. razred, Andreja Muhvič)
  • ŠPORTNI NAVDUŠENCI (Bojan Tisak)
  • USTVARJALNE DELAVNICE (za 5. do 9. razred, Robert Primc)

ŠPORTNA TEKMOVANJA 2017/2018

  • atletika
  • kros
  • atletski troboj
  • košarka
  • mali nogomet
  • plezanje
  • namizni tenis
  • Tek po mamutovih sledeh

TEKMOVANJA V ZNANJU 2017/2018

  • logika
  • angleščina
  • nemščina
  • Cankarjevo tekmovanje (slovenski jezik za 4. – 9. razred)
  • Mehurčki (slovenski jezik za 1. – 3. razred)
  • zgodovina
  • geografija
  • kemija
  • fizika
  • matematični kenguru
  • razvedrilna matematika
  • Vesela šola (za 4. – 9. razred)