Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pogovorne ure

Dopoldanske pogovorne ure v Lipnici

Učitelj razrednik Pogovorna ura E-naslov
1. razred Urška Šimnic Novak četrtek
12.00–12.45
urska.novak@os-lipnica.si
2. razred Danijela Rakovec ponedeljek
09.10–09.55
danijela.rakovec@os-lipnica.si
3. razred Sandra Kocjančič torek
11.10–11.55
sandra.kocjancic@os-lipnica.si
4. razred Tanja Miklavčič Lukančič petek
08.20–09.05
tanja.miklavcic-lukancic@os-lipnica.si
5. razred Polona Frelih torek
12.00–12.45
polona.frelih@os-lipnica.si
6. a Katarina Perič sreda
10.15-11.00
katarina.peric@os-lipnica.si
7. a Breda Gašperin četrtek
11.10–11.55
breda.gasperin@os-lipnica.si
7. b Mateja Fon Špitalar torek
10.15–11.00
mateja.fon-spitalar@os-lipnica.si
8. a Andreja Lakner sreda
11.10–11.55
andreja.lakner@os-lipnica.si
8. b Katja Gantar petek
10.15–11.00
katja.gantar@os-lipnica.si
9. a Boštjan Kališnik torek
10.15–11.55
bostjan.kalisnik@os-lipnica.si
Učitelj Pogovorna ura E-naslov
Mojca Brezovec torek
10.15–11.00
mojca.brezovec@os-lipnica.si
Maja Cimerman Franjić po dogovoru maja.cimerman@os-lipnica.si
Petra Čebulj sreda
12.00–12.45
petra.cebulj@os-lipnica.si
Nina Gorkič ponedeljek
12.00–12.45
nina.gorkic@os-lipnica.si
Rajko Jerama četrtek
12.00–12.45
rajko.jerama@os-lipnica.si
Denis Kaltenekar ponedeljek
12.50–13.35
denis.kaltenekar@os-lipnica.si
David Kebler po dogovoru david.kebler@os-lipnica.si
Andreja Mašič Zupan ponedeljek
08.20- 09.05
andreja.masic@os-lipnica.si
Elizabeta Mikolič po dogovoru spela.mikolic@os-lipnica.si
Andreja Muhvič petek
12.00-12.45
andreja.muhvic@os-lipnica.si
Katja Nastran po dogovoru katja.nastran@os-lipnica.si
Katarina Perič četrtek
08.20–09.05
katarina.peric@os-lipnica.si
Veronika Šmid torek
09.10–09.55
veronika.smid@os-lipnica.si
Uroš Švab po dogovoru uros.svab@os-lipnica.si
Tončka Terlikar ponedeljek
10.15–11.00
toncka.terlikar@os-lipnica.si
Bojan Tisak četrtek
08.20–09.05
bojan.tisak@os-lipnica.si


Dopoldanske pogovorne ure na Ovsišah

Učitelj razrednik Pogovorna ura E-naslov
1. razred Saša Valjavec ponedeljek
09.05–09.55
sasa.valjavec@os-lipnica.si
2. razred Jana Penca Ponikvar torek
10.20–11.05
jana.ponikvar@os-lipnica.si
3. razred
4. razred
Marjeta Koselj petek
08.20–09.05
marjeta.koselj@os-lipnica.si
5. razred Vilma Kravanja – Gosnik petek
09.10-09.55
vilma.kravanja@os-lipnica.si
Učitelj Pogovorna ura E-naslov
Mojca Brezovec po dogovoru mojca.brezovec@os-lipnica.si
Denis Kaltenekar po dogovoru denis.kaltenekar@os-lipnica.si
Andreja Kolman torek
11.10-11.55
andreja.kolman@os-lipnica.si
Andreja Lakner po dogovoru andreja.lakner@os-lipnica.si
Ana Maček po dogovoru  ana.macek@os-lipnica.si
Veronika Šmid po dogovoru  veronika.smid@os-lipnica.si