Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pogovorne ure

Dopoldanske pogovorne ure v Lipnici

Učitelj razrednik Pogovorna ura E-naslov
1. razred Urška Šimnic Novak četrtek
12.00–12.45
urska.novak@os-lipnica.si
2. razred Danijela Rakovec četrtek
08.20–09.05
danijela.rakovec@os-lipnica.si
3. razred Sandra Kocjančič torek
11.10–11.55
sandra.kocjancic@os-lipnica.si
4. razred Tanja Miklavčič Lukančič petek
08.20–09.05
tanja.miklavcic-lukancic@os-lipnica.si
5. razred Polona Frelih torek
12.00–12.45
polona.frelih@os-lipnica.si
6. a Andreja Muhvič ponedeljek
08.20-09.05
andreja.muhvic@os-lipnica.si
6. b Bojan Tisak ponedeljek
08.20–09.05
bojan.tisak@os-lipnica.si
7. a Katarina Perič torek
11.10–11.55
katarina.peric@os-lipnica.si
8. a Breda Gašperin sreda
12.00–12.45
breda.gasperin@os-lipnica.si
8. b Mateja Fon Špitalar torek
09.10–09.55
mateja.fon-spitalar@os-lipnica.si
9. a Andreja Lakner ponedeljek
10.15–11.00
andreja.lakner@os-lipnica.si
9. b Katja Gantar četrtek
11.10–11.55
katja.gantar@os-lipnica.si
Učitelj Pogovorna ura E-naslov
Mojca Brezovec ponedeljek
09.10–09.55
mojca.brezovec@os-lipnica.si
Maja Cimerman Franjić po dogovoru maja.cimerman@os-lipnica.si
Petra Čebulj ponedeljek
09.10–09.55
petra.cebulj@os-lipnica.si
Nina Gorkič petek
09.10–09.55
nina.gorkic@os-lipnica.si
Boštjan Kališnik torek
12.00–12.45
bostjan.kalisnik@os-lipnica.si
Denis Kaltenekar ponedeljek
12.50–13.35
denis.kaltenekar@os-lipnica.si
David Kebler po dogovoru david.kebler@os-lipnica.si
Lidija Kranjc ponedeljek
10.15- 11.00
lidija.kranjc@os-lipnica.si
Andreja Mašič Zupan ponedeljek
08.20- 09.05
andreja.masic-zupan@os-lipnica.si
Elizabeta Mikolič po dogovoru elizabeta.mikolic@os-lipnica.si
Katja Nastran po dogovoru katja.nastran@os-lipnica.si
Andraž Pavlič sreda
10.15–11.00
andraz.pavlic@os-lipnica.si
Veronika Šmid sreda
09.10–09.55
veronika.smid@os-lipnica.si
Uroš Švab po dogovoru uros.svab@os-lipnica.si


Dopoldanske pogovorne ure na Ovsišah

Učitelj razrednik Pogovorna ura E-naslov
1. razred Saša Valjavec ponedeljek
11.10–11.55
sasa.valjavec@os-lipnica.si
2. razred Jana Penca Ponikvar ponedeljek
12.00–12.45
jana.ponikvar@os-lipnica.si
3. razred Marjeta Koselj torek
12.00–12.45
marjeta.koselj@os-lipnica.si
4. in 5. razred Vilma Kravanja – Gosnik torek
09.10-09.55
vilma.kravanja@os-lipnica.si
Učitelj Pogovorna ura E-naslov
Mojca Brezovec po dogovoru mojca.brezovec@os-lipnica.si
Nina Gorkič po dogovoru nina.gorkic@os-lipnica.si
Denis Kaltenekar po dogovoru denis.kaltenekar@os-lipnica.si
Andreja Kolman četrtek
12.00-12.45
andreja.kolman@os-lipnica.si
Andreja Lakner po dogovoru andreja.lakner@os-lipnica.si
Miha Okorn ponedeljek
12.00-12.45
 miha.okorn@os-lipnica.si
Veronika Šmid po dogovoru  veronika.smid@os-lipnica.si