Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KARIERNA ORIENTACIJA – Karierni sejem srednjih šol 2021

Spoštovani starši in učenci 8. in 9. razredov.

Karierni sejem srednjih šol je vsakoletna prireditev, ki jo organiziramo skupaj v sodelovanju z Osnovno šolo A. T. Linharta Radovljica, Osnovno šolo F. S. Finžgarja Lesce, srednjimi šolami Gorenjske ter tudi nekaterimi srednjimi šolami širše Slovenije.

Na Kariernem sejmu se bo v 30-minutnih predstavitvah predstavilo 18 srednjih šol, z vsemi sovjimi izobraževalnimi programi in smermi oziroma poklici, za katere izobražujejo. Zaradi zdravstvene situacije v državi, bo žal tudi letošnja prireditev potekala v virtualni obliki preko videokonferenčne aplikacije ZOOM.

Da se boste lažje odločili za nadaljnjo izobraževalno ali poklicno pot, vas vljudno vabimo, da se udeležite te prireditve, ki bo potekala v sredo, 24. 11. 2021, od 14.00 do 17.15.

V priponki je urnik s posameznimi predstavitvami, pod urnikom pa so navedene tudi povezave do ZOOM predstavitev.

Z lepimi pozdravi

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.