Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Teden jeseni v podaljšanem bivanju

Prišla je jesen, narava se spreminja in tudi letos nas je bogato obdarila s svojimi plodovi. Z učenci, ki so vključeni v podaljšano bivanje, smo to dobro izkoristili. V začetku tedna smo prebrali pravljico Prodajamo za gumbe in naše šolsko igrišče se je za dva dni spremenilo v tržnico. Najprej smo zgubali denarnice in razdelili gumbe, nato smo določili branjevke, ki jih ni manjkalo, pripravili sadje in prodaja se je začela. Ostale dni smo namenili ilustraciji pravljice, tiskanju jesenskih dreves in sadja. V petek smo v gozdičku za šolo iskali skriti zaklad. Po pravilno rešenih nalogah in najdbi zaklada so se učenci posladkali z majhnim sladkim priboljškom ter se razveselili barvnih kred in pisanih balonov, ki so jim polepšali preostanek časa v podaljšanem bivanju.
FOTOGRAFIJE

Zaklenjeno za komentiranje.