Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Preventivni ukrepi ob ponovnem pouku v šoli

Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Veseli smo, da se je stanje epidemije covida-19 do te mere umirilo, da se s 15. 2. 2021 vračajo v šole vsi osnovnošolci. Tako kot smo že navajeni od začetka šolskega leta 2020/21, moramo v šoli vsi upoštevati preventivne ukrepe proti širjenju nalezljivih bolezni.

Točne ukrepe vam pošiljamo v dokumentu v priponki. Ukrepi so zelo podobni tistim, ki so veljali že v jeseni. Prosimo, da si jih preberete ter jih upoštevate. Prepričani smo, da nam bo skupaj uspelo vzdrževati zdravo šolsko okolje. Že vnaprej hvala vsem za trud.

Želimo vam lepo pustno soboto ter se vas veselimo v ponedeljek!
Vodstvo šole


Zaklenjeno za komentiranje.