OBVESTILO O ORGANIZACIJI POUKA V TEDNU OD 1. – 5. 2. 2021

Spoštovani starši in učenci,

v skladu s sklepom Vlade RS z dne, 28. 1. 2021, vas obveščamo o organizaciji pouka v naslednjem tednu.

UČENCI OD 1. – 3. RAZREDA

•  V ponedeljek, 1. 2. 2021, bo pouk potekal NA DALJAVO zaradi obveznega testiranja vseh zaposlenih. Ker v Zdravstvenem domu Radovljica poteka testiranje za zaposlene vseh šol in vrtcev v občini, nam ne morejo zagotoviti rezultatov testiranja pravočasno pred začetkom jutranjega varstva in pouka za učence. Učitelji bodo navodila za delo na daljavo posredovali učencem do sobote, 30. 1., zvečer.
  • Od torka, 2. 2., do petka, 5. 2., bo pouk potekal V ŠOLI.

UČENCI OD 4. – 9. RAZREDA

• Od ponedeljka, 1. 2., do petka, 5. 2., bo pouk potekal NA DALJAVO.

Hkrati vas obveščamo, da od ponedeljka, 1. 2., začne veljati nov urnik za učence od 6. – 9. razreda, ki je objavljen v eAsistentu in na šolski spletni strani.

V upanju na čim hitrejši povratek v šole vas vse prijazno pozdravljamo in vam želimo, da ostanete zdravi!

Vodstvo šole in vsi zaposleni

Lipnica, 29. 1. 2021