Organizacija pouka v tednu od 25. 1. do 29. 1. 2021

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Veseli nas, da se epidemija covida-19 v gorenjski statistični regiji umirja do te mere, da se bodo naši najmlajši učenci vrnili v šolske klopi.

Za učence 1., 2. in 3. razreda bo pouk potekal v šoli od torka, 26. 1. 2021 dalje. Vse potrebne informacije boste starši prejeli po e-pošti s strani razrednikov. Prosimo vas tudi, da izpolnite vprašalnik o organizaciji JV, OPB in šolske prehrane, ki ste ga že prejeli po e-pošti.

Za učence od 4. do 9. razreda bo od 25. 1. 2021 dalje pouk še vedno potekal na daljavo.

Želimo vam veliko zdravja in dobre volje! Upamo, da se kmalu ponovno vsi vidimo v šoli.
Vodstvo šole