Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Božično-novoletno voščilo

“Nihče ne ve, kaj zmore, dokler ne poskusi.” (Publilius Syrus)

Leto 2020 nas je vse – učence, učitelje, starše – presenetilo. Negativno presenetilo. Ampak tudi mi smo leto 2020 presenetili. Pozitivno! Dobesedno čez noč smo začeli izvajati pouk na daljavo. Dobro nam je šlo. Ob začetku poletja smo se veseli vrnili v šolo ter jeseni polni upanja začeli novo šolsko leto. Šola ni bila več samoumevna, ampak smo postali zanjo iz srca hvaležni.
Ob ponovnem izvajanju pouka na daljavo smo bili vsi bolje pripravljeni. Poskusili smo in še poskušamo najti načine za prenos znanja in ohranjanje povezanosti med nami. Lahko smo ponosni na vse nas, kaj zmoremo, ko stopimo skupaj!

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!
Hvala vam, da držimo skupaj. Želimo vam prijeten družinski božič, v novem letu 2021 pa obilo zdravja in dobre volje.

Vodstvo šole


Zaklenjeno za komentiranje.