Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pouk na daljavo od 14. 12. dalje

OBVESTILO ZA UČENCE IN STARŠE

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

POUK NA DALJAVO: Obveščamo vas, da smo z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport dobili navodila, da se od 14. 12. 2020 dalje še naprej izvaja pouk na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda.

PODPORA: Pouk na daljavo poteka že 6. oziroma 7. teden. V šoli se zavedamo, da je trenutna situacija zahtevna za učence in za starše. Na voljo za pogovor, podpro in pomoč smo vam razredniki in šolska svetovalna služba. Obrnete pa se lahko tudi na brezplačen telefon 080 51 00, ki ga je vzpostavil NIJZ in deluje 24 ur na dan, vse dni v tednu. Učenci se lahko obrnejo tudi na TOM telefon 116 111.

NOVO: V veliki telovadnici na matični šoli v Lipnici smo dobili novo plezalno steno. Na podružnici Ovsiše pa trenutno poteka prenova telovadne učilnice.

Želimo vam veliko zdravja!
Vodstvo šole

Zaklenjeno za komentiranje.