Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KARIERNA ORIENTACIJA – POKLICNI SEJEM SREDNJIH ŠOL

Dragi učenci,

Poklicni sejem srednjih šol je vsakoletna prireditev, ki jo organiziramo skupaj v sodelovanju z Osnovno šolo A. T. Linharta Radovljica, Osnovno šolo F. S. Finžgarja Lesce ter srednjimi šolami Gorenjske.  

Na Poklicnem sejmu se bodo predstavile vse srednje šole na Gorenjskem, z vsemi svojimi izobraževalnimi programi in smermi oziroma poklici, za katere izobražujejo. Zaradi epidemioloških razmer bo letošnja prireditev potekala v virtualni obliki preko videokonferenčne aplikacije ZOOM.

Da se boste lažje odločili za nadaljnjo izobraževalno ali poklicno pot, vas vljudno vabimo, da se udeležite te prireditve, ki bo potekala v sredo, 2. decembra 2020, od 13. do 18. ure po programu, ki smo ga oblikovali skupaj s srednjimi šolami (v prilogi).

Spletne povezave do predstavitev srednjih šol so starši prejeli preko eAsistenta oziroma elektronske pošte.

Z lepimi pozdravi

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.