Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KARIERNA ORIENTACIJA – DAN ODRPTIH VRAT NA GIMNAZIJI FRANCETA PREŠERNA

Pred vami, dragi devetošolci, je ena najzahtevnejših odločitev v življenju. Da bi vam jo nekoliko olajšali, so na Gimnaziji Franceta Prešerna za vas in vaše starše organizirali dan odprtih vrat, ki bo zaradi epidemioloških razmer potekal »on line«. Predstavili vam bodo programe – gimnazijo, ekonomsko gimnazijo in športni oddelek ekonomske gimnazije.

Dan odprtih vrat bo v torek, 24. 11. 2020, ob 18. uri. Prijave sprejemajo na vpis.@gfp.si do ponedeljka, 23. 11. 2020, do 15. ure. Povezavo za dostop do spletnega dogodka vam bodo poslali eno uro pred začetkom.

Za več informacij se lahko obrnete na:

  • svetovalno delavko Vero Dušak Prevc, telefon  059 093 344,vera.dusak-prevc@gfp.si                        
  • pomočnico ravnateljice Tanjo Ahčin, prof., telefon 059 093 342, tanja.ahcin@gfp.si

Z lepimi pozdravi

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.