Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KARIERNA ORIENTACIJA – DAN ODPRTIH VRAT NA GIMNAZIJI KRANJ

Gimnazija Kranj vabi na virtualni oz. spletni dan odprtih vrat v torek, 24. 11. 2020, ob 14.00 in v četrtek, 26. 11. 2020ob 10.30. Na dan odprtih vrat se je potrebno prijaviti do ponedeljka, 23. 11., do 10. ure.

Učenci se bodo rednemu pouku priključili preko MS Teams. To storijo tako, da se na spletni strani http://www.gimkr.si/dogodki-in-projekti/ostalo/dan-odprtih-vrat-2020/ prijavijo na dogodek. V prijavi posredujejo svoj mail in istočasno že izberejo program, ki ga želijo (na voljo imajo 10 različnih kombinacij predmetov, glede na njihov interes). Prijave zbirajo do ponedeljka, 23. 11. 2020, do 10.00. Skupine so omejene na 15 učencev. Ko se bo učenec prijavil na dogodek, bo pred dogodkom na mail prejel vsa podrobna navodila za udeležbo.

Dodajmo še povezavo do filmčka (https://youtu.be/n0bs7dQhzlA), ki so ga posneli dijaki Gimnazije Kranj.

Z lepimi pozdravi

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.