ZAGOTAVLJANJE TOPLEGA OBROKA V ČASU ŠOLANJA NA DALJAVO

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da imajo učenci, za katere je v času zaostrenih epidemioloških razmer organizirano izobraževanje na daljavo, možnost brezplačnega toplega obroka.

Brezplačni obrok pripada vsem tistim učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 eur (3. dohodkovni razred otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije). Brezplačni topel obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

V primeru, da bi obrok potrebovali, vas vljudno prosimo, da nam to sporočite do sobote, 7. novembra 2020, do 10. ure na  e-poštni naslov:

V prijavi je potrebno navesti ime, priimek in razred učenca, naslov stalnega prebivališča.

S prijavo učenci oziroma njihovi starši privolite, da občina in šola podatke uporabi za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

O nadaljnjih informacijah v zvezi s prevzemom obroka vas bomo obvestili naknadno.

Z lepimi pozdravi,

šolska svetovalna služba