Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Za 1 teden podaljšane jesenske počitnice

OBVESTILO ZA UČENCE IN STARŠE

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2 jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.
V kolikor se epidemiološka slika v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo.
Učenci za pouk na daljavo doma potrebujejo računalnik z internetno povezavo. Družinam, ki ustrezne opreme še nimajo, lahko na šoli nudimo izposojo šolskega računalnika (stacionarnega brez kamere) ter modema. Prosimo, da se obrnete na šolsko svetovlano službo po e-pošti (katja.nastran@os-lipnica.si).
O načinu izvajanja pouka od 9. 11. 2020 dalje vas bomo pravoačasno obvestili.

Želimo vam lepe podaljšane počitnice ter obilo zdravja!
Vodstvo šole

Zaklenjeno za komentiranje.