Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jesenske počitnice

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Še en dan pouka in začele se bodo jesenske počitnice. Gotovo se jih vsi že veselimo. Želimo vam lepe počitnice. Preživite jih na svežem zraku in v prijetni družbi svojih domačih. Uživajte v lepotah in dobrotah, ki jih prinaša jesen. Vzemite si tudi čas za kakšno dobro knjigo. Spočijte si in si naberite novih moči za šolsko delo.

Kako točno bo potekal pouk po jesenskih počitnicah, še nimamo informacij. Ko nam bodo z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport sporočili, vas bomo o tem pravočasno seznanili. Čeprav si gotovo vsi želimo, da bi pouk potekal v živo v šoli za vse učence, moramo v času epidemije upoštevati predpisane ukrepe.

Želimo vam lepe jesenske počitnice in obilo zdravja!

Vodstvo šole

(fotografije: Katja Nastran)

Zaklenjeno za komentiranje.