Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Planinski krožek: NAGRADNI IZLET NA TRIGLAV

V okviru MO PD Radovljica smo že peto leto zapored najbolj zveste mlade planince odpeljali na nagradni izlet na Triglav. Tokrat sta si nagrado prislužili dve učenki iz skupine OŠ Lipnica ter dva učenca iz samostojne skupine. V sobotno megleno in hladno jutro smo se na pot odpravili iz doline Vrat, se povzpeli do Luknje, od tam naprej pa čez Plemenice na vrh Triglava. S pridobivanjem višine se je tudi vreme kazalo v vsej svoji lepoti in toploti. Po obveznem slikanju in krstu na vrhu naše najvišje gore smo se preko Malega Triglava spustili do planinske koče Kredarica, kjer smo prespali. Naslednji dan smo se po Tominškovi poti spustili nazaj v dolino Vrat.
Povezava do fotografij TRIGLAV.

Zaklenjeno za komentiranje.