OBVESTILO ZADNJI ŠOLSKI DAN

Učence in starše obveščamo, da bo v sredo, 24. 6. , zadnji dan pouka v tem šolskem letu.

Ob 8.20 se vsi učenci zberete pred svojimi matičnimi razredi.

Ob 8.30 se na matični šoli v Lipnici prične po šolskem ozvočenju kulturni program ob dnevu državnosti. Po končani prireditvi bodo razredniki učencem razdelili spričevala in pohvale, potem sledi malica.

Na podružnični šoli na Ovsišah bo kulturni program ob dnevu državnosti potekal na igrišču pred šolo.

S poukom bomo zaključili ob 10.10.

Avtobusi in kombiji za učence vozače bodo odpeljali v vse smeri ob 10.15.

Kosilo bo organizirano le za učence podaljšanega bivanja.

Obveščamo vas tudi, da lahko starši učencev, ki 24. 6. ne bodo prišli k pouku, prevzamejo spričevala pri razredniku (po predhodnem osebnem dogovoru) v času od 26. 6. – 30. 6. 2020.

Čez počitnice bodo spričevala shranjena v šoli, v času od 17. 8. – 20. 8. 2020 pa jih lahko prevzamete v tajništvu šole v Lipnici v času uradnih ur (8.00 – 13.00).

Učencem in staršem želimo prijetne počitnice, obilo sonca in brezskrbne dni!

Vodstvo šole in učitelji