Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Planinski izlet iz Kolnice preko Suharne do Vodiške planine

Zadnjo soboto v maju so se mladi planinci po treh mesecih odpravili na planinski pohod. Pohod so začeli v Kolnici pri Spodnji Lipnici. Vzpon od Kolnice do Suharne je bil kar strm, vendar mladim planincem ni bil prenaporen. Suharna je razgledna točka nad Lipniško dolino. Mladim pohodnikom se je odprl pogled na pogorje Kamniških Alp, Karavank, na Dobrave, ter na Deželo, pokrajino okrog Radovljice. Po kratki malici so se po nekoliko položnejši poti povzpeli do Vodiške planine. Sledil je daljši počitek z malico. Na koncu jim je oskrbnica Partizanskega doma pripravila še sladico – palačinko in sladoled.
Sledil je še strm spust do Krope, kjer so jih pri Slovenski peči čakali starši.
T. Terlikar

Na spodnji povezavi si lahko ogledate fotografije.

Zaklenjeno za komentiranje.