Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

VPIS V SREDNJO ŠOLO – NAVODILA ZA MOREBITNI PRENOS PRIJAVE

Kandidati za vpis v srednje šole v šolsko leto 2020/2021 so morali oddati prijavnico za vpis do 11. 5. 2020. Najkasneje do 16. 06. 2020 do 14. ure lahko prijavljeni kandidati svojo prijavnico za vpis prenesejo v drug program ali šolo. Prenesene prijavnice bodo srednje šole sprejemale do navedenega datuma ne glede na število prijav, ki jih že imajo. To lahko storijo tudi po elektronski pošti, in sicer tako, da izpolnijo in podpišejo izjavo za prenos prijave in jo pošljejo na elektronski naslov svetovalnega delavca oziroma svetovalne delavke srednje šole, kamor so oddali prvotno prijavnico. Z izpolnjeno in podpisano izjavo bodo namreč zaprosili svetovalnega delavca ali svetovalno delavko, da v njihovem imenu odjavi kandidata iz programa, kjer ima prijavnico, ter prijavnico posreduje na drugo šolo, kamor bi jo kandidat želel prenesti.

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.