Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

VPIS V SREDNJO ŠOLO – STANJE PRIJAV ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE

Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljeno ter vsakodnevno posodobljeno stanje prijav v posameznih programih nižjih in srednjih poklicnih ter strokovnih šol in gimnazij (pod naslovom: Prosta mesta, stanje prijav in vpisa v srednje šole)

Priporočam, da dnevno spremljate objave. Tako namreč lahko hitro ugotovite, ali bo na vaši šoli omejitev vpisa in ali bodo za vpis štele točke.

Vsi, ki se boste premislili, lahko prenesete prijavnico najkasneje do 16. junija 2020, če menite, da si boste na ta način zanesljiveje zagotovili vpis v srednjo šolo. Pred prenosom se posvetujte s starši in svetovalnimi delavci na osnovni ali srednji šoli.

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.