OBVESTILO VRAČANJE V ŠOLO

ORGANIZACIJA POUKA ZA UČENCE 4. IN 5. RAZREDA OD 1. 6. 2020 DALJE

Obveščamo vas, da bo pouk za 4. in 5. razred od ponedeljka, 1. 6. 2020, potekal v matični učilnici obeh razredov.

ORGANIZACIJA POUKA ZA UČENCE 6., 7.  IN 8. RAZREDA OD 3. 6. 2020 DALJE

Obveščamo vas, da bo pouk za učence od 6. – 8. razreda od srede, 3. 6. 2020, potekal po naslednjem razporedu:

Razred Učilnica MAT, SLJ, TJA v skupinah
6.A učilnica SLJ 2 (Katarina Perič) Pri pouku v manjši skupini je ena skupina v učilnici za GUM.
7.A učilnica SLJ 1 (Breda Gašperin)
7.B učilnica TIT/LUM
8.A učilnica za TJA 1 (Andreja Lakner)
8.B učilnica za KEM/BIO
9.A učilnica za MAT Pri pouku v manjši skupini je 1.skupina v učilnici za ZGO/GEO.

Dobrodošli spet v šoli. Veselimo se vašega prihoda!

Lipnica, 29. 5. 2020                                                                                                 Zdenka Varl, ravnateljica