OBVESTILO PRED PRIHODOM V ŠOLO ZA DEVETOŠOLCE IN UČENCE Z UČNIMI TEŽAVAMI OD 4. – 8. RAZREDA

Obveščamo vas, da bo pouk za učence 9. razreda od ponedeljka, 25. 5. 2020, organiziran po naslednjem razporedu:

Razred Skupina Učilnica
9.A 1. skupina učilnica za SLJ 2
9.A 2. skupina učilnica za MAT
garderoba 1. skupina Učilnica za SLJ 1
garderoba 2. skupina Učilnica za sproščanje (poleg učilnice za MAT)

Urnik devetošolcev bo objavljen na spletni strani jutri, v petek, 22. 5. 2020. Učenci ga bodo prejeli tudi od razrednika po elektronski pošti.

ORGANIZACIJA DEJAVNOSTI ZA UČENCE Z UČNIMI TEŽAVAMI (OD 4. – 8.R) , KI NE DOSEGAJO MINIMALNIH STANDARDOV

O izvedbi dodatnih ur bodo učenci obveščeni individualno s strani učiteljev posameznega predmeta.

Dobrodošli, učenci in veselimo se vašega prihoda!

Lipnica, 21. 5. 2020                                                                                                 Zdenka Varl, ravnateljica