ORGANIZACIJA POUKA ZA DEVETOŠOLCE IN UČENCE Z UČNIMI TEŽAVAMI OD 25. 5. 2020 DALJE

Obveščamo vas, da  se v ponedeljek, 25. 5. 2020, v šolo vračajo devetošolci. Poleg tega bomo za učence z učnimi težavami od 4. – 8. razreda, ki ne dosegajo minimalnih standardov, organizirali dodatne aktivnosti.

Urnik devetošolcev bo objavljen v e-Asistentu do konca tega tedna. Vse ostale informacije bodo starši prejeli od razrednika.

Ravno tako bomo do konca tedna objavili razpored aktivnosti za učence z učnimi težavami.

Dobrodošli, učenci, spet v šoli! Veselimo se vašega prihoda!

Lipnica, 19. 5. 2020                                                                                                 Zdenka Varl, ravnateljica