ORGANIZACIJA POUKA ZA UČENCE 1.TRIADE OD 18. 5. 2020

Obveščamo vas, da bo vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. – 3. razreda potekalo po naslednjem razporedu:

JUTRANJE VARSTVO

Jutranje varstvo na matični šoli v Lipnici bomo izvajali v učilnici za 3. razred.

Jutranje varstvo na podružnični šoli na Ovsišah bomo izvajali v učilnici za 1. razred.

ORGANIZACIJA POUKA

Razred Skupina Učilnica Učitelj
1.A 1.skupina (prvih 9 učencev) učilnica za 1.a Urška Šimnic Novak, razredničarka
1.A 2.skupina (zadnjih 8 učencev) učilnica za 2.r Mojca Brezovec, druga učiteljica
1.O vsi učenci   učilnica za 1.o Saša Valjavec, razredničarka
2.A 1.skupina (prvih 9 učencev) učilnica za 4.r Danijela Rakovec, razredničarka
2. A 2.skupina (zadnjih 9 učencev)   učilnica za TJA Uroš Švab, knjižničar
2. O Vsi učenci učilnica 1.nadstropje Jana Penca Ponikvar, razredničarka
3.A 1.skupina (prvih 10 učencev) učilnica za GUM Sandra Kocjančič, razredničarka
3.A 2.skupina (zadnjih 10 učencev) učilnica za GOS Maja Cimerman Franjić    in David Kebler, svetovalna delavca
3.O vsi učenci učilnica v mansardi Marjeta Koselj, razredničarka

Opomba: Razredničarke v Lipnici poučujejo vsak dan polovico ur v 1. in 2.skupini svojega razreda.

PODALJŠANO BIVANJE

Razred   Učilnica Učitelj
1. razred Lipnica   učilnica za 3.r Špela Mikolič
2. razred Lipnica učilnica za 5.r Andreja Mašič Zupan in Mateja Fon Špitalar
3. razred Lipnica učilnica za KEM Bojan Tisak in David Kebler
1. skupina OVSIŠE   učilnica 1. razred Miha Okorn
2. skupina OVSIŠE učilnica 1. nadstropje Veronika Šmid

Dobrodošli, učenci spet v šoli!

Lipnica, 15. 5. 2020                                                                                                 Zdenka Varl, ravnateljica