Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

OBVESTILO ZA DEVETOŠOLCE IN NJIHOVE STARŠE – PRESTAVLJEN ROK ZA PRIJAVO V SREDNJE ŠOLE

Spoštovani učenci 9. Razreda, starši in skrbniki.

Zaradi zaprtja šol je prestavljen vpis v srednje šole. O novih prijavnih rokih in preizkusih nadarjenosti boste sproti obveščeni.

OBVESTILO MIZŠ: Glede rokovnika za prijavo in vpis v srednje šole vam sporočamo, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, ali razgovorov s kandidati, ki bi se želeli prijaviti v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti. Posledično bo prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove. O natančnih datumih oziroma novih rokih vas bomo obvestili naknadno.

Ostanite zdravi!

Svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.