Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

POHOD NA SV. PETER NAD BEGUNJAMI

Danes, 15. 1., smo se s skupino učencev od 1.- 3. razreda v okviru zimskega športnega dne odpravili na planinski pohod na Sv. Peter nad Begunjami. Učenci so zelo dobro izkoristili čudovit sončen dan in pridno dosegli Sankaško kočo, od koder smo imeli lep razgled na okoliško dolino in gore. Skoraj pomahali smo lahko učencem sošolcem, ki so z drugo skupino drsali v Radovljici. Na vrhu pri koči smo se pomalicali in se na poti navzdol ustavili tudi na trim stezi, opremljeni z igrali, nad katero so bili učenci navdušeni. Prav zares smo naročili lepo vreme, ki je razveselilo otroke, ki pravijo, da se bodo prav gotovo še vračali na zanimivo izletniško točko.

Zaklenjeno za komentiranje.