Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ART:TEČAJI – PRIPRAVA NA LIKOVNI SPREJEMNI IZPIT ZA SREDNJO ŠOLO ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO/UMETNIŠKO GIMNAZIJO

Dragi devetošolci, drage devetošolke!

Art:Tečaji je vodilna slovenska izobraževalna ustanova, ki pomaga mladim uresničiti svoje umetniške sanje skozi tečaje risanja, slikanja keramike, kaligrafije in kiparstva. Izvajajo tudi profesionalne računalniške tečaje: Adobe Photoshop, Illustrator in InDesign.  Posebno pozornost namenjajo tudi pripravi učencev na likovne sprejemne izpite za Srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo oziroma  Umetniške gimnazije. Z intenzivnimi tečaji, ki se ravnajo po zahtevah likovnih programov, tečajnike uspešno pripravijo na zahtevne likovne sprejemne izpite.

NE POZABITE, SPREJEMNI IZPITI SO V MARCU 2020!

Zloženko z dodatnimi informacijami šole boste našli na internetni strani www.art-tecaji.com pod info:zloženka

INFORMATIVNI DAN ŠOLE art:tečaji

Vrata šole vam bodo odprli v PETEK 14. FEBRUARJA 2020 MED 10. in 18. URO ter v SOBOTO 15. FEBRUARJA 2020 MED 10. in 12. URO. Priredili pa vam bodo tudi razstavo tečajnikov šole art:tečaji in vam nudili vse v zvezi z vašim nadaljnjim šolanjem. Vljudno vabljeni na Miklošičevo cesto 38, 1000 Ljubljana (prostori so tik ob glavni avtobusni in železniški postaji).

Ogled letaka:

SEZNAM SMERI, KJER SE OPRAVLJAJO LIKOVNI SPREJEMNI IZPITI:

 • SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  • GRAFIČNI OBLIKOVALEC
  • OBLIKOVALEC UPORABNIH PREDMETOV
  • MODNI OBLIKOVALEC
  • FOTOGRAF
 • UMETNIŠKA GIMNAZIJA – LIKOVNA SMER

TERMINI, KI POTEKAJO MED TEDNOM

Tedenski tečaji potekajo enkrat tedensko po 3 šolske ure in se začnejo v (navedeni so dnevi začetkov tečaja. Npr. če se tečaj začne v  ponedeljek 13. 1. 2020 bo potekal 7 zaporednih ponedeljkov med 16. in 18:15. uro):

 • PONEDELJEK 13. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/Umetniška gimnazija: ob 16.00
 • TOREK 14. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/Umetniška gimnazija: ob 16.00
 • SREDA 15. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/umetniška gimnazija: ob 16.00
 • ČETRTEK 16. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/umetniška gimnazija: ob 16.00
 • PETEK 17. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/umetniška gimnazija: ob 16.00
 • SOBOTA 18. JANUAR 2020 – priprava na likovni sprejemni izpit SŠOF/umetniška gimnazija: ob 16.00

INTENZIVNI TEČAJI V ČASU ZIMSKIH POČITNIC:

 • 17. FEBRUAR – 21. FEBRUAR 2020 ali
 • 24. FEBRUAR – 28. FEBRUAR 2020

Intenzivni tečaji bodo potekali v dopoldanskem času med 9:00 in 12:30 s polurnim odmorom ob 10:30, vsak dan po 4 šolske ure. VSI TEČAJI POTEKAJO NA ŠOLI art:tečaji, Miklošičeva cesta 38, 1000 Ljubljana.

Svetovalna služba

Zaklenjeno za komentiranje.