Mesec prijaznosti (4. teden)

OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE

Zaključili smo z zadnjim, četrtim tednom prijaznosti. Na začetku tedna so nam učenci prostovoljci prebrali Zgodbo o hiši in tesarju, ob kateri smo se zamislili o svoji poštenosti.

Dnevne spodbude za tretji teden:

• Ponedeljek, 25. 11. 2019: Imaš dobro srce. Zato bodi pošten pri igri in delu.
  • Torek, 26. 11. 2019: Misli na drugega, ne samo nase. Kako bi lahko nekomu polepšal dan?
  • Sreda, 27. 11. 2019: Danes presenetite učitelje in ostale delavce šole z risbo ali sporočilom zahvale za njihovo delo. Zagotovo bodo veseli!
  • Četrtek, 28. 11. 2019: Danes pohvali svoje sošolke in sošolce.
  • Petek, 29. 11. 2019: Bodi prijazen do okolja. Če vidiš smeti, jih poberi. Tudi doma lepo skrbi za naravo.

Zgodba za 4. teden in dnevne spodbude:

Lep pozdrav!
Katja Nastran in Maja Cimerman Franjić