Mesec prijaznosti (1. teden)

OBVESTILO ZA UČENCE IN STARŠE

V mesecu novembru 2019 bomo s prijaznostjo, dobro voljo, hvaležnostjo in dobrimi deli premagovali nesramnost, slabo voljo, odtujenost, lenobo, žalost ipd.

Ta teden smo prebrali Zgodbo o treh sinovih (v priponki) ter dobili naslednje spodbude:

Ponedeljek, 4. 11. 2019: Objemi tiste, ki jih imaš rad – sošolke in sošolke, prijatelje, starše in ostale sorodnike, itn.

Torek, 5. 11. 2019: Poglej naokoli, če kdo v šoli ali doma potrebuje pomoč. Z veseljem pomagaj!

Sreda, 6. 11. 2019: Pri vseh nalogah in dejavnostih, ki te čakajo danes, se potrudi po svojih najboljših močeh.

Četrtek, 7. 11. 2019: Iskreno se opraviči, če si nekoga prizadel s svojimi besedami ali dejanji.

Petek, 8. 11. 2019: Danes ali med vikendom pomagaj pri hišnih opravilih: pomij posodo, odnesi smeti, posesaj, pospravi igrače, zalij rože, zloži čista oblačila ipd.

Opis projekta in prva zgodba:

Lep pozdrav!
Maja Cimerman Franjić in Katja Nastran, šolska svetovalna služba